מה הקשר בין יוני־כסף, עור־הפנים וקורונה?

לאחרונה אנו חיים במציאות משתנה: כל יום, כך נדמה, מתווספות הנחיות, הגבלות וחוקים חדשים. מאז תחילת חודש אפריל, מחייבות אותנו הנחיות משרד הבריאות – גם בפעמים הספורות בהן אנו יוצאים מהבית, בין אם לצורכי עבודה או קניות – לחבוש מסכות־פנים.

אך מעבר לאתגר האופנתי שהיא מביאה עמה, בואו נודה רגע על האמת: מסכת־פנים היא לרוב דבר לא נוח, לא היגייני ובחבישה ממושכת אף הוכח כי היא מזיקה לעור הפנים שלנו. השאלה המתבקשת, אם כן: האם אפשר להימנע מכך? ובכן, התשובה היא כן.

אולי יצא לכם לשמוע בעבר על המונח “יוֹנֵי כסף”. בכתבה שלפניכם תלמדו מהם אותם יוני כסף, איך הם פועלים, מהן האיכויות המיוחדות שלהם, מה הקשר שלהם לעור הפנים שלכם, ובנוסף – איך כל זה מתקשר לקורונה:

מה סוד הקסם של יוני הכסף?

יוֹן (בלע”ז: Ion, רבים: יונים) הוא למעשה אטום או מולקולה הנושא מטען חשמלי, זאת כיוון שמספר האלקטרונים בו שונה ממספר הפרוטונים שבו. מבחינת הגנה, יוני הכסף (Silver Ions) נחשבים כיעילים מאוד כנגד מגוון רחב של חיידקים ופתוגנים, לרבות פטריות, אורגניזמים חד־תאיים שונים  ואף וירוסים. למה דווקא יוני כסף? כי יוני כסף, מסתבר, פוגמים ביעילות במעטפת הליפידית של פתוגנים רבים, מה שמוביל להכחדה שלהם.

ויש גם בונוס מפתיע שוודאי תשמחו לדעת: בגזרה האסתטית, יוני הכסף תורמים לריפוי העור במקרים של כוויות, אקנה, זיהומים ופצעים בצורה יעילה מאין כמותה. בנוסף, הם גם תורמים לחידוש עור הפנים ובריאותו בכך שהם מנקים את העור ממזהמים ומסייעים בתהליך חידוש העור. כך שבעצם, אפשר לומר שיוני הכסף מספקים גם הגנה וגם טיפול פנים קוסמטי – בעת ובעונה אחת!

מסיכת הפנים החדשנית של ONYX: הגנה וטיפוח קוסמטי בו זמנית

בעוד שרוב מסיכות הפנים הזמינות היום בשוק עשויות מכימיקלים ומחומרים סינטטיים המזיקים לעור הפנים בשימוש ממושך ואינן ידידותיות לסביבה, המסכה החדשנית, הפונקציונלית והמעוצבת של מותג הבריאות והיופי  אוניקס רדיאנס [ONYX radiance] מורכבת משתי שכבות של בד נושם העשוי מ־100% כותנה טבעית המועשר ביוני כסף ובעלת תקני  הבטיחות והאיכות המחמירים בעולם. בנוסף, חשוב לציין שהיא רב פעמית, בעלת גומיות מתכווננות ועמידה לכביסות.

בניגוד למסכות הפנים האחרות, אשר בשימוש ממושך יגרמו לעור הפנים לגירויים, זיעה, אדמומיות ונזק מצטבר, המסכה שלONYX  תורמת לפעילות האנטי אייג’ינג של העור, לחידוש תאי עור הפנים  ולשיפור מרקם העור  ובכך מסייעת להשגת מראה רענן וזוהר ולקבלת טיפול קוסמטי עוצמתי בזמן החבישה.

מר מוטי מור חיים, הנסיין הראשון שלנו, סבל מבעיית עור באף במשך מספר שנים ודיווח כי לאחר מספר ימים בודדים של שימוש במסכה בעיית העור נפתרה ונעלמה.

על המותג אוניקס רדיאנס

המותג ONYX radiance הינו מותג יוקרה צעיר ופורץ דרך המתמחה בייצור מוצרי בריאות ויופי מבוססי טקסטיל. המותג השיק את מוצריו לראשונה בתחילת שנת 2019 ומאז סייע לאלפי לקוחות בארץ ובעולם לשפר את חייהם ואת בריאותם. אוניקס סייעה בהצלחה גם למספר רב של לקוחות שסבלו במשך שנים מבעיות עור קשות שגם טיפול תרופתי לא נמצא יעיל כנגדם  ובתוך מספר שבועות בודדים של שימוש במוצרי אוניקס חל שיפור ניכר ביותר במצבם.

אשה לובשת מסכת פנים אוניקס

אז אם גם לכם חשוב לשמור גם על הבריאות, גם על עור הפנים וגם על המראה האופנתי שלכם, אתם מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט שלנו ולרכוש את מסכת יוני הכסף פורצת הדרך שלנו לרכישה אונליין לחצו  https://onyxradiance.co.il/product/מסכת-יוני-כסף-אנטי-בקטריאלית-ורב-פעמית/  לרכישה טלפונית חייגו:072-3943171