מה אומרים המומחים?

היתרונות של כסף ואבץ

הכסף והאבץ הטבעיים היו בשימוש האנושות במשך אלפי שנים למטרות טיהור, בריאות וטיפוח העור. ההבנה כיצד להשתמש במרכיבי החומר להעשרה וטיפוח העור מאפשרת לנו לנצל משאבים אלו ותכונותיהם הייחודיות בזמן השינה.

השוואת פעילות יוני כסף ויוני אבץ בציפית אוניקס

אבץ

מינרל חיוני וחומר אנטי בקטריאלי טבעי העוזר להגן מפני זיהומים ודלקות. תכונות האבץ מעניקות לו יכולת פעולה נרחבת נגד חיידקים,המאפשרת לו להיאבק בבעיות עור,כגון דרמטיטיס,אקנה וזיהומים פטרייתיים

למאמר אודות היתרונות המדעיים של ציפית האבץ לחצו כאן

כסף

כסף, "המתכת של הירח" הנצחית, זכתה לשבחים רבים בתרבויות העתיקות בזכות היופי המבריק שלה ותכונותיה הטיפוליות המסתוריות. הכסף נחשב לאנטיביוטיקה של הרפואה הישנה ומשמש חומר אנטי בקטריאלי מן המעלה הראשונה ומסייע בחיזוק מערכת החיסון. יוני הכסף מאיצים את יכולתו הטבעית של הגוף להיאבק בזיהומים ולחדש את ייצור חלבון הקולגן בעור המוביל להתחדשות רקמות פגועות. כמו כן, יוני הכסף מסייעים במניעת הופעתם של קמטים וקמטוטים.

למאמר אודות היתרונות המדעיים של ציפית הכסף לחצו כאן

שנת היופי של אוניקס

ציפית היופי הקוסמטית של אוניקס – לטיפול וטיפוח עור הפנים בזמן השינה

חידוש מבית אוניקס לטיפוח ולהתחדשות העור. הציפית הקוסמטית מיוצרת מ-100% כותנה מצרית עילית  thread count)500) המועשרת במינרלים כגון כסף ואבץ שהינם בעלי סגולות ריפוי, טיפוח וטיהור עוצמתיים ביותר ותורמים תרומה שלא תסולא בפז לעור פנים זוהר, מוצק, צעיר ורענן.

כל מוצרי אוניקס הינם 100% אנטי בקטריאלים המנקים את עור הפנים ומטהרים את סביבת השינה ובכך תורמים לשינה טובה, רגועה ,שלווה ונקייה.

אנו ישנים מעל לשליש משנות חיינו. שעות השינה ידועות כשעות המשמעותיות ביותר להתחדשות ולטיפוח עור הפנים ומהוות "חלון הזדמנויות" יקר מפז שעד כה נותר לא מנוצל. אוניקס חרטה על דגלה לנצל את "חלון ההזדמנויות" ולפתח מוצרי טקסטיל קוסמטיים חדשניים ופורצי דרך לשימוש בזמן השינה, המסייעים לעורנו למקסם את יכולת ההתחדשות בצורה המיטבית וללא כל מאמץ.

השימוש בציפית הקוסמטית הינו קל ופשוט – רק לפרוס על הכרית, להניח את הראש ולישון.

הציפית עובדת למענך לא רק בבית! זהו מוצר חובה לנסיעות – למטוסים ובתי מלון ותבטיח לעצמכם סביבה סטרילית ונקייה.

לקוחות אוניקס בישראל ובעולם נדהמים בכל בוקר מחדש מהשינוי שמוצרי הטקסטיל של אוניקס הביאו לחייהם. לקוחותינו מדווחים על שינויים דרמטיים בבריאות ונראות עור הפנים וכן על איכות שינה משופרת, ואף על שיפור בתסמינים כגון אלרגיות ומיגרנות.

אוניקס מזמינה אותך לחוות לראשונה בחייך שנת יופי אמיתית וטהורה ולהתעורר כל בוקר לעור פנים רענן, זוהר ומושלם!

למען הסר ספק, השימוש במוצר אינו מהווה טיפול רפואי, אינו מיועד להחליף טיפול רפואי, ואינו מהווה המלצה להפסקת טיפול רפואי או שינוי שלו.

כתבו לנו

לוגו של וואטסאפ
0
  0
  סל הקניות שלך
  הסל שלך ריק.בחזרה לחנות
   חישוב עלויות משלוח
   החלת קופון