אשה ישנה על כרית לבנה

סוד היופי טמון בבריאות

בימים בהם קורונה כבר אינה בירה ובריאות אינה מוצר מובן מאליו, ציפית יוני הכסף האנטי בקטריאלית של חברת ONYX הפכה למוצר פופולרי בישראל ובעולם, לא רק בזכות היתרונות האסתטיים שהיא מביאה, אם כי ובעיקר, בזכות מנגנון ההגנה האנטי בקטריאלי המעניק הגנה כנגד מגוון רחב של פתוגניים וטפילים ביניהם חיידקים, פטריות, רעלנים, נגיפים, אורגניזמים חד תאיים ושאר מחוללי מחלות.

מהי ציפית יוני הכסף?
ציפית הכסף היא מוצר טקסטיל אקטיבי המועשר ביוני כסף – מולקולות הנושאות מטען חשמלי במינון מזערי הנקשרים אל דופן התא החיידקי ואינן מאפשרות לו קיום פעולות חיים בסיסיות. למעשה, יוני הכסף מונעים מהצטברות חיידקית ובקטריאלית על המצע וסביבתו, אולם יתרה מכך, מהוות גורם מגן על עור הפנים הן מפני נגעי עור כגון פצעי אקנה, כוויות ופצעים זיהומיים והן מפני זיהומים סביבתיים.

מידע מחקרי מהימן
מחקרים מוכיחים כי שימוש במוצרים המכילים יוני כסף מחסלים חיידקים ובקטריות ביעילות דומה ליעילותה של אנטיביוטיקה, ללא החדרת כימיקליים לגוף וללא תופעות לוואי או פיתוח של עמידות חיידקית המאפיינת נטילת אנטיביוטיקה. במחקרי In Vitro – הוכח מעבר לכל ספק כי יוני הכסף משמידים חיידקים מחוללי מחלות מסוגים שונים במהירות, תוך מספר דקות בלבד.

הקשר בין ציפית יוני הכסף לתעשיית היופי
ציפית יוני הכסף LUNAR BEAUTY פותחה כמוצר קוסמטי תוך שימוש בידע, כלים וטכנולוגיות רפואיות. המגע הממושך של הציפית עם עור הפנים מביא לשחרור המינרליים – יוני הכסף מן הבד והיצמדותם אל העור, תוך יצירת תהליך ANTI AGING טבעי, חידוש תאי העור, מיצוק הפנים, עיכוב התפתחום קמטים, מתן גמישות ואלסטיות טבעית, סילוק של פצעים, דלקות וזיהומים.

והביקורות מהללות:

ביקורות פייסבוק

לחצי כאן ותהני ממשלוח חינם ומהיר עד הבית

שינה רציפה וקבועה על ציפית יוני הכסף תורמת למראה עור רענן, נקי, צעיר זוהר.
ציפית יוני הכסף גם מיטיבה עם מראה השיער באמצעות שחרור המינרליים, יוני הכסף אל זקיקי השיער וחיזוקם, למראה שיער מלא ברק ולהפחתת תופעות של נשירת שיער. שינה על ציפית יוני הכסף יוצרת סביבת שינה נקיה מטפילים וחיידקים המאפיינים את הסביבה ותורמת רבות לשינה רציפה וטובה המשפיעה הן על המראה החיצוני והן על הערנות והחיוניות של המשתמשים במהלך היום.
יתרון נוסף של שימוש בציפית יוני הכסף הוא היתרון הכלכלי, שכן מדובר במוצר והמציג עמידות ויעילות ארוכת חודשים, בשונה מתכשירים קוסמטיים המתכלים במהרה.

סיוע והקלה במחלות וסממנים פיזיולוגיים
הקשר בין שינה טובה לבריאות הגוף והנפש הוא רק חלק מן היתרונות שיוצרת הגנה אנטי בקטריאלית טבעית, כאשר על היתרונות הנוספים מעידים משתמשים רבים אשר זכו להקלה משמעותית בתופעות של אלרגיות, בעיות נשימתיות ונחירות, גלי חום, מיגרנות, עייפות כרונית ובעיות נוספות.

חשוב לציין כי מדובר במוצר מבוקר, מפוקח ומאושר, ויחד עם זאת אינו מהווה תחליף לייעוץ ולטיפול רפואי על פי צורך ואינו מהווה המלצה לשינוי בטיפול רפואי קיים. חברת ONYX המפתחת והמשווקת של המוצר הייחודי, לצד מוצרי טקסטיל פעילים מתקדמים נוספים, חרטה על דגלה שימוש באוצרות הטבע, בטכנולוגיות מתקדמות ובידע רפואי, לטובת פיתוח וייצור של מוצרים בעלי יעילות מחקרית מוכחת המשפרים את איכות החיים ומראה העור גם יחד. בחברת ONYX משלבים ומאמינים בקשר בין אסתטיקה לבריאות ומקפידים על שימוש במינרליים ומולקולות מן הטבע, פיתוח בתנאי מחקר וייצור קפדניים ומחמירים, כמו גם עמידה בתו תקן בינלאומי OEKO TEX למוצרי טקסטיל, המחמיר ביותר בעולם לאיכות ובטיחות המוצר.

לחצי כאן ותהני ממשלוח חינם ומהיר עד הבית

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה